HDI Sigorta’dan iletişim atağı

HDI Sigorta Anadolu'ya verdiği önemi iletişim kampanyası ile destekliyor. Konut ve Kasko Sigortalarının...

20.10.2008 - 13:04 | MediaCat

HDI Sigorta Anadolu’ya verdiği önemi iletişim kampanyası ile destekliyor. Konut ve Kasko Sigortalarının da vurgulandığı iki aya yakın sürecek kampanyada HDI Sigorta’nın hasar ödeme konusundaki hassasiyetinin, müşteri memnuniyeti ve güvenine verdiği önemin altı çiziliyor.

Türk Sigortacılık Sektörü’ne ‘hizmette farklılık’ getirerek öncülük eden HDI Sigorta, genel tanıtımının yanı sıra Konut ve Kasko Sigortası ürünlerini de öne çıkarmak amacıyla iletişim kampanyasına başladı. 24 Kasım 2008’e kadar devam edecek kampanya HDI Sigorta’nın hasar ödeme konusundaki hassasiyetinin, müşteri memnuniyeti ve güvenine verdiği önemin altını çiziyor. Kampanyada özellikle Konut ve Kasko Sigortası ürünlerine vurgu yapılıyor. Öte yandan HDI Sigorta’nın müşterilerine yakınlığının yanı sıra yaygın ve hızlı hizmetine de dikkat çekiliyor.

HDI Sigorta’nın iletişim kampanyasında, “arabama bir şey olursa?”, “evime bir şey olursa” ya da “zor anımda sigortacıma ulaşabilecek miyim?” endişesiyle yaşayanlara “Silin bunları kafanızdan, HDI Sigorta daima yanınınızda” güvencesi veriliyor.

HDI Sigorta Genel Müdür Vekili Hasan Altaner, sigortacılıkta güvenilir şirket olmanın kıstasının poliçe sahiplerinin başlarına gelen kaza ve hasarlardaki kayıpları en kısa zamanda karşılamak olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: “HDI Sigorta’nın önemli ilkelerinden biri müşterilerinin yaşadıkları kayıpları anında karşılamaktır. Bu nedenle iletişim kampanyamızda poliçe sahiplerine zararlarının en kısa zamanda karşılanacağını ve bu konudaki endişeleri kafalarından silmeleri gerektiğini vurguluyoruz. HDI Sigorta gibi uluslararası güvenceye sahip bir sigorta şirketiyle çalışmak poliçe sahiplerini rahatlatacaktır. HDI Sigorta A.Ş. Marmara, İç Anadolu, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu, Ege bölge müdürlükleri, 600′ ü aşkın acentesi, 1200’ü aşkın PTT Merkezi, 700’ü aşkın anlaşmalı tamir servisi, yurt çapında 2400’ün üzerinde on-line bağlantı noktasıyla Türkiye’nin her yerinde ihtiyaçlara cevap vermek için 365 gün 24 saat hazır.”

Konut ve Kasko Sigortası’nda ayrıcalıklı sigorta paketi

Konut Paket Sigortası; konutunuza yangın, deprem, hırsızlık gibi birçok riske karşı güvence sağlıyor, üstelik satış sonrası üstün ve hızlı hizmet kalitesiyle.

Kasko Sigortası’nda da zengin hizmetlere ilaveten 10 bin dolar teminatlı Acil Sağlık Sigortası yılda sadece 30 YTL’ye sunuluyor. Üstelik kredi kartına 12 takside varan ödeme alternatifleri de mevcut.

HDI Sigorta’nın yerel mecrayı kapsayan kampanyada reklam filmleri, reklam spotları, basın ilan tasarımlarının yanı sıra billboard, megalight, euroboard, raket ve durak panoları da iletişim mecrası olarak kullanılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.