HDI Sigorta’dan çalışanlarına ‘İnovasyon Eğitimi’

Türk Sigorta Sektörü’nün Hızla Büyüyen ismi HDI Sigorta, "Düşünen Şirket Yaratmak"...

26.06.2008 - 16:17 | MediaCat

Türk Sigorta Sektörü’nün Hızla Büyüyen ismi HDI Sigorta, “Düşünen Şirket Yaratmak” amacıyla Personeline Verdiği Eğitimleri sürdürüyor.
HDI Sigorta tarafından çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen ‘Inovasyon Eğitimi’nde, sıradanlıktan kurtulma, farklılaşma yöntemleri, düşünülmeyeni düşünme, alışkanlıkların insanda yarattığı kısır döngü ve korku duygusunun sorumluluk üzerindeki etkisi ele alındı.

Türk sigorta sektörünün öncü isimlerinden HDI Sigorta, başarılarını daha ileri taşımak için çalışanlarına yatırım yapıyor. “Düşünen şirket yaratmak” amacıyla çalışanlarına yönelik planladığı eğitim programı kapsamında HDI Sigorta, 7 Haziran ve 14 Haziran 2008 tarihlerinde “İnovasyon Eğitimi” gerçekleştirdi. ‘İnovasyon Eğitimi’ne HDI Sigorta Genel Müdür Vekili Hasan Altaner, Genel Müdür Yardımcısı Tansel Us, Genel Koordinatör
Aynur Baloğlu ve Koordinatör Ahmet Yaşar’ın yanı sıra orta düzey yöneticileri de katıldı.

Eğitim kapsamında HDI Sigorta çalışanlarına inovasyon ve yenilikçilik kavramları ile ilgili detaylı bilgiler verildi, görüş ve bilgi alışverişinde bulunmaları sağlandı. İnovasyon Eğitimi sayesinde HDI Sigorta çalışanları yaratıcı fikirler üretme, farklılaşma becerisi kazanma, yenilikçi yöntemler bulma konularında kendilerini geliştirme olanağı buldular. HDI ekibi, yapılan interaktif grup çalışmaları ile eğitimde kendileriyle paylaşılan bilgileri pekiştirme şansını yakaladı.

Sıradanlık, iş yapma sürecine etkide bulunan korkular, alışkanlıkların verdiği zarar gibi günlük hayatta sıkça karşılaşılan sorunlar üzerine de tartışan HDI Sigorta çalışanları, farklılaşmanın yolunun hiç yapılmayanı yapmak, hiç düşünülmeyeni düşünmekten geçtiği konusunda fikir birliğine vardılar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.