MediaCat

Hayat Grubu, Focus markasıyla pazarda

Hayat Temizlik Kağıtları, Focus markasıyla pazara giriş yaptı.

Hayat Grubu, Focus markasıyla pazarda

Hayat Temizlik Kağıtları, Focus markasıyla pazara giriş yaptı. Focus Extra, Focus ve Focus Ekonomik markaları ile tuvalet kağıdı, havlu ve peçetenin yanı sıra jumbo tuvalet kağıdı, jumbo havlu, dispenser havlu, dispenser peçete gibi pek çok çeşidiyle geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Hayat Temizlik Kağıtları Papia, Familia ve Teno markalı tüketim ürünlerinden sonra şimdi de Focus Extra, Focus ve Focus Ekonomik markalı ev dışı kullanıma yönelik ürünleri ile endüstriyel ürün pazarına kaliteli ve pratik çözümler sunuyor.

Çevreye zarar vermeyen, yüzde 100 saf selülozdan üretilen Focus, tuvalet kağıdı, havlu ve peçetenin yanı sıra jumbo tuvalet kağıdı, jumbo havlu, dispenser havlu, dispenser peçete, muayene masa örtüsü gibi daha bir çok ürünle oldukça geniş bir yelpazeye sahip.

Focus markalı ürünlerin satışı, Türkiye çapında güçlü dağıtım ağına sahip, 170 ülkede faaliyet gösteren uluslararası Ecolab firması tarafından gerçekleştiriliyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.