MediaCat

Hayal kırıklığı en büyük şansınız olabilir

İyi gibi gözüken kötü kararlara dikkat edin.

Hayal kırıklığı en büyük şansınız olabilir

İngiliz hükümeti ulaştırma birimi THINK!, yol güvenliğini odağına alan kampanyalarıyla sektör tarafından takip edilen ve ilgi gören kuruluşlardan biri.

Geçtiğimiz aylarda Bedfordshire’lı bir çiftçiyle işbirliği yaparak çiftlik hayvanlarını ayaklı billboard’lara dönüştüren kuruluş son araştırmasını yeni bir reklam filmiyle destekleyerek tekrar ekranlardaki yerini aldı.

Mevzubahis araştırmaya göre İngilizlerin yüzde 51’i alkollüyken araba kullanmayı tercih etmese de her 10 kişiden biri, şaşırtıcı bir şekilde, direksiyon başına geçmeden önce iki üç tek atmakta zarar görmüyor. Bu oran, 18-34 yaşındaki erkeklerde her 5 kişiden 1’e düşerek yüzde 19 oranına çıkıyor.

Durumun vahametinin farkına varan THINK!’in ikinci kadehin ölümcül sonuçlar doğurabileceği konusunda vatandaşları uyarmak için hazırladığı yeni reklam filmi, yağmurlu bir havada karısını -alkollü olduğu için- almaya gitmeyen Brendan’ın aldığı kararın sonuçlarını gösteriyor.

Kaynak: Gov.uk

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.