Hayal işleri ofisi

Digiturk, Hayal İşleri Ofisi ile hayallere dokunuyor.

17.05.2013 - 11:20 | Muzaffer Kurt

Hayal İşleri Ofisi

Digiturk, ‘Hayallerine Dokun’ sloganı üzerinden başlattığı kampanya ile her hafta bir kişinin hayalini gerçekleştiriyor. Avustralya’da sörf yapmaktan, Everest’e tırmanmaya kadar hayal gücünün sınırlarını zorlayan tüm hayalleri gerçekleştirecek olan Digiturk Hayal İşleri Ofisi’nin seçim kriteri ise hayallerin anlatımındaki yaratıcılık olacak. Hayallerini en yaratıcı ve ilginç şekilde aktaran katılımcılar hayallerini gerçekleştirme şansı bulacak. Kampanya için açılan web sitesinde hayalini anlatmak bu şansı yakalamak için yeterli oluyor.

Serdar Kuzuloğlu, Elif Dağdeviren, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Bozoklu ve Erdil Yaşaroğlu gibi ünlü isimlere ve  maceraseverlere, maç tutkunlarına, yazı özleyenlere seslenen Digiturk Hayal İşleri Ofisi hayallerinedokun.com sitesini ziyaret et, hayalini nerede, ne zaman gerçekleştirmek istediğini en yaratıcı şekilde anlat ve hayallerine dokun diyor.

Digiturk Hayal İşleri Ofisi’nden Erdil Yaşaroğlu’na…

[youtube]http://youtu.be/Eoqs4sUtm_A[/youtube]

Digiturk Hayal İşleri Ofisi’nden Serdar Kuzuloğlu’na…

[youtube]http://youtu.be/2kZ5xacWlGk[/youtube]

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.