MediaCat

Hatasız kul olmaz

Birleşik Krallık menşeli araç sigortası şirketi hedef kitlesini hatasıyla sevmeye hazır.

Hatasız kul olmaz

Ufak bir hata, istenmeyen bir tanık ve bitmeyen bir kabus… Kısa süre önce elde ettiğiniz özgürlük, yaptığınız tek bir yanlış nedeniyle tehlikeye girse ne yapardınız?

Araç sigortası şirketi Direct Line, yeni kazandığı özgürlüğünü yaptığı bir hata nedeniyle kaybetmek istemeyen 17-34 yaş aralığındaki hedef kitlesi için Alfred Hitchcock’tan ilham alan bir reklam filmi hazırladı.

Black Mirror: Bandersnatch’te karşımıza Dr. Haynes olarak çıkan Alice Lowe’un senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği reklam filmi Saatchi & Saatchi London imzası taşıyor.

Saatchi & Saatchi London Kreatif Direktörü Franki Goodbin kampanyayı “Dehşetin gerçek kaynağı büyümek ve sorumluluk sahibi olmaktır. Bu kendisini en çok bir şeyler yolunda gitmediğinde hissettirir. Hedef kitlemize hem anlamlı hem de eğlenceli bir kampanya hazırlamak için popüler bir tür olan korku türünden faydalanmayı tercih ettik” sözleriyle yorumlarken Direct Line Marka Aktivasyon Müdürü Rachael Lynch konu hakkında şu açıklamada bulundu:

“Hedef kitlemiz kişisel özgürlüklerini ve karar alma serbestliklerini azami seviyeye çıkarmak istedikleri bir dönemde. Öte yandan, bu istekler, beraberinde işlerin kötü gitmesi ihtimaline dair bir endişeyi de getiriyor. Direct Line’ın vaadinin hedef kitlemiz için ne kadar anlamlı olduğunu onlara göstermenin eğlenceli yollarını bulmaya çalıştık. Öyle ya da böyle herkesin işleri batırdığı bir an olur; Direct Line bunu anlıyor ve yardım etmek istiyor.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.