Hasbro’dan Bob Ross’a saygı duruşu

Monopoly'nin yeni edisyonunun yıldızı ABD'li ressam Bob Ross.

28.08.2020 - 10:11 | Arzu Nilay Kocasu

Hasbro’nun bugüne kadar pek çok farklı temayla sevenlerinin karşısına çıkan ikonik oyunu Monopoly, bu kez Bob Ross edisyonuyla raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir dönem ülkemizde de yayınlanan Resim Sevinci (Joy of Painting) programıyla bir nesle sevgi ve huzur aşılayan ressamdan ilhamla hazırlanan yeni edisyonda yarışmacılar, Ross’un sanat eserlerini alabilmek için yarışıyorlar. Yarışmacıların birbirlerini yenmeleri yerine “ne olursa olsun, yaşananlardan kendileri için bir yarar sağlamaları” üzerine kurulu olan oyunda 16 Resim Sevinci kartı, 16 “Küçük Mutlu Kaza” kartı, 32 kulübe ve 12 köprü bulunuyor. Oyunun piyonları arasındaysa boya paleti, çam ağacı ve şövale gibi Bob Ross’u ve resimlerini anımsatan parçalar yer alıyor.

Oyunun sonunda elinde en çok “Bob Ross parası” olanın galip kabul edileceği “Monopoly: Bob Ross”a Hasbropulse.com adresinden ulaşmak mümkün. Sitede ön siparişte olan oyunun fiyatıysa 39,99 dolar.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.