MediaCat

Harvey Nichols’ın Noel mesajı yine çok net

Bu yıl Noel kampanyası ile Cannes’da 4 Grand Prix kazanan marka, yine ilginç bir kampanya ile karşımızda.

Harvey Nichols’ın Noel mesajı yine çok net

Geçtiğimiz yıl Noel döneminde yürüttüğü “Sorry I Spent It On Myself” kampanyasıyla büyük ilgi toplayan, ardından da Cannes Lions 2014’te aldığı dört Grand Prix ile başarısını pekiştiren Harvey Nichols, bu sezonda da ilginç bir kampanya yürütüyor.

Markanın yeni kampanyası özel tasarımlı Noel kartları etrafında şekilleniyor. Kampanya, yaşlı akrabalar tarafından her Noel‘de gönderilen fakat çoğu kez genç alıcısının herhangi bir ihtiyacına cevap veremediği için sıkıcı olmaktan öteye gidemeyen hediyelere kesin bir çözüm üretmeyi amaçlıyor.

Harvey Nichols’ın tasarladığı ve Noel ruhunu oldukça geleneksel bir dille aktaran kartlar, markanın internet sitesi aracılığı ile hediye beklentisi içerisinde olan tüketicinin ne istediğini tam olarak anlatabilecek şekilde kişiselleştirilebiliyor. Marka böylece hem alıcıyı hem de vericiyi mağazalarındaki doğru üründe buluşturmayı hedefliyor.

Kampanya yine Adam&EveDDB Londra imzası taşıyor.

[GaleriEkle url=”harvey-nicholsin-noel-kartlari”]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.