Harley’in yeni reklamı: Özgürlüğünü yarat

Bu yılın başında global dünyada en çok konuşulan reklamlar araba reklamları olurken, Harley Davidson'dan araba reklamlarıyla yarışacak bir motorsiklet reklamı geldi.

15.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Bu yılın başında global dünyada en çok konuşulan reklamlar araba reklamları olurken, Harley Davidson’dan araba reklamlarıyla yarışacak bir motorsiklet reklamı geldi.

Uzun süredir çalıştığı Carmichael Lynch’den ayrıldıktan sonra Harley Davidson, Victors & Spoils ile yaratıcı ajans olması, Starcom ile medya ve dijital ajansı olması için anlaştı. Harley Davidson’ın ajans değiştirdikten sonraki ilk reklamı Youtube’a sızdı.

Harley’in HD1 factory customization program (motorsikleti kişiselleştirme programı) çerçevesinde yayınlayacağı ile reklam olan "No Cages" (Kafessiz)’in ana fikri Victor & Spoils’in yaratıcı direktörünün açıklamasına göre tutkulu bir amatörden gelmiş.

Reklam; arabaları, yolda yürüyenleri, telefonla konuşanları, kahve alanları, köpeğini gezdirenleri hepsini kafes içinde gösteriyor. Kafes içinde ilerlemeyen tek insan Harley Davidson’ın üzerinde slalom yapan adam. Reklamın sloganı ise "Build your bike, build your freedom" "Motorunu yarat, Özgürlüğünü yarat"

Reklamı http://bit.ly/icZBdC linkinden izleyebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.