HARIBO Türkiye’de üst düzey atama

HARIBO Türkiye'de satış ve pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

17.02.2022 - 11:14 | MediaCat

Haribo Türkiye'de üst düzey atama

HARIBO Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. 2017’den bu yana şirket bünyesinde üst düzey sorumluluklar üstlenen Ege Ermeç, HARIBO Türkiye Satış Direktörü olarak sürdürdüğü görevine HARIBO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü unvanıyla devam edecek.

Nottingham Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Ege Ermeç, kariyerine 1997’de telekomünikasyon sektöründe başladı. Hızlı tüketim sektörüne Kraft Türkiye’de ticari pazarlama grup müdürü olarak adım atan Ermeç, Uno Ekmek ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Agthia’da aldığı görevlerin ardından 2017’de HARIBO Türkiye’ye satış direktörü olarak katıldı.

HARIBO Türkiye’de satış teşkilatının yeniden yapılandırılması, saha uygulamalarının hayata geçirilmesi ve e-ticaret pazaryerlerinde markanın büyütülmesi gibi çalışmalara liderlik eden Ermeç, 2021 yılında LiSA (Leadership in Sales Awards) Ödülleri FMCG Gıda kategorisinde “Yılın Lideri” seçildi. Ayrıca 2020 yılında BOSA (Best of Sales Awards) Ödülleri En İyi Satış Performansı kategorisinde birincilik, 2021 yılında ise ikincilik ödülüne layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.