Hanımın Çiftliği’ne dev transfer

Adana'da çekilen Hanımın Çiftliği adlı dizinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Başrolünü Özgü Namal, Caner Cindoruk ve Ebru Özkan’ın paylaştığı...

31.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Adana’da çekilen Hanımın Çiftliği adlı dizinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Başrolünü Özgü Namal, Caner Cindoruk ve Ebru Özkan’ın paylaştığı Gold Film’in Adana’da çektiği dizinin kadrosuna Fikret Kuşkan da katıldı.

50 bölümdür Sinop’ta çekilen “Parmaklıklar Ardında” dizisinde Savcı Ahmet karakterini canlandıran Kuşkan geçen hafta “Hanımın Çiftliği”nin yapımcısı Gold Film’in patronu Faruk Turgut’la el sıkıştı. Kuşkan “Hanımın Çiftliği”nde istifa eden ve Ankara’dan Adana’ya giden bir milletvekili rolünü canlandıracak ve dizinin 18 Haziran’da yayınlanacak olan sezon finalinde de oynayacak.

Dizide geçen haftalarda Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı Muzaffer Bey orijinal hikâyeye sadık kalınarak öldürülünce Özgü Namal’ın oynadığı Güllü, tek başına çiftliğin başına geçmişti. Kuşkan, yeni yayın dönemindeki bölümlerde Güllü ile yakınlaşacak.  

milliyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.