Halkbank’tan Nail Keçili’nin mallarına tedbir

Dinç Bilgin'in sahibi olduğu dönemde Medya Holding'in Halkbank'tan aldığı

25.01.2007 - 11:32 | MediaCat

Dinç Bilgin’in sahibi olduğu dönemde Medya Holding’in Halkbank’tan aldığı kredilerde kefil gözüktüğü için Cen Ajans’ın sahibi Nail Keçili’nin mal varlığına tedbir kondu ve yurtdışına çıkışı yasaklandı.

Star gazetesinin haberine göre, Keçili sözkonusu kredilerle ilgili ‘kefil’ olarak gözüktüğü için banka Keçili’nin mal varlığına tedbir koydurdu. Medya Holding’in aldığı kredilerin tamamına kefil olmadığını iddia eden Keçili, yurtdışı yasağı nedeniyle hiçbir iş görüşmesini yapamadığını ve işlerinin durma noktasına geldiğini belirtti.

Keçili, Halkbank Genel Müdürü Hüseyin Aydın’a hitaben yurtdışına çıkma yasağının kaldırılmasını istediği bir mektup yazdı ve var olan borç eğer kendisinden tahsil edilecekse bunu ödemek için çalışması gerektiğini ifade etti.

Kefalet konusunun yanlış anlaşıldığını savunan Keçili, sadece bir ‘arsa kefaleti’ sebebiyle bu işe adının karıştığını ve bu nedenle kefilliğinin arsa ile sınırlı kalması gerektiğini iddia etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.