MediaCat

Güler Sabancı Dünyanın zirvedeki ikinci kadını!

Sabancı Holding yönetim kurulu başkanı Güler Sabancı, Financial Times tarafından hazırlanan ‘Dünyanın Zirvedeki 50 İş Kadını’ (Top 50 Women In World Business) listesinde ikinci sırada yer aldı.

Güler Sabancı Dünyanın zirvedeki ikinci kadını!

Sabancı Holding yönetim kurulu başkanı Güler Sabancı,  Financial Times tarafından hazırlanan ‘Dünyanın Zirvedeki 50 İş Kadını’ (Top 50 Women In World Business) listesinde  ikinci sırada yer aldı.  Güler Sabancı geçen sene de aynı listede üçüncü sıradaydı.

Financial Times, Güler Sabancı’ya ilişkin tanıtım yazısında şu ifadeleri kullandı: “Büyük Türk Holding’inin yönetim kurulu başkanı Güler Sabancı, ülkenin politik ve sosyal hayatında bir güç. Güler Sabancı sadece Türkiye’nin en büyük finansal ve sanayi şirketler grubundan biri olan Sabancı Topluluğu’nun ana şirketi Sabancı Holding’in yönetim kurulu başkanı değil, aynı zamanda ülkenin kültürel hayatında da önemli bir güç.  Güler Sabancı, aralarında Eski ABD Başkanı Clinton’ın filantropi kuruluşunca ‘Kurumsal Liderlik’ için verilen Küresel Vatandaşlık Ödülü de olmak üzere, birçok ödül ve nişanın da sahibi.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.