Gülben Ergen: Atlas reklamda oynamayacak!

Gülben Ergen, medyada yer alan bebeğiyle birlikte bir mama reklamında oynayacağı haberleriyle ilgili konuştu...

20.08.2007 - 11:07 | MediaCat

Gülben Ergen, medyada yer alan bebeğiyle birlikte bir mama reklamında oynayacağı haberleriyle ilgili konuştu…

Haberin yanlış aksettirildiğini söyleyen Ergen, bebeğinin reklamlarda oynamayacağını söyledi. Ergen’in açıklamasının tamamı şöyle:

Kim demiş ki benim oğlum bir reklam filminde oynayacak diye? Söyleyin bana kim demiş???? Hakkımda yapılan haberlere cevap yazmaktan YORULDUM artık! Konuşsam bir türlü, konuşmasam bir türlü. Hürriyet Gazetesi dün asistanımı arayarak anlaşma imzaladığım reklam filmi hakkında ve oğlumun da oynayıp oynamayacağı hakkında sorular sormuş. Asistanıma organik bir mamanın reklamında oynayacağımı ve oğlumun reklam filminde yer almayacağını ve uygun gördüğüm diğer detay bilgileri mesajla bildirdim, o da gazeteci arkadaşa bildirmiş ve haber bugün yayınlandı. Linki de aşağıda, tıklayıp okuyabilirsiniz. (http://www.izlem.com.tr/users/ppreview.asp?purl=news.asp&url=81611515946296.jpg&id=378945&action=psw)

Aynı gün, yani bugün 7 ayrı gazetede tam aksi haber yazıldığı gibi, internet siteleri de bunu alıntı yapıp yayınlıyorlar. Eminim yarından itibaren adımı duyunca kalbi ağzına gelip “Aman bir fırsat daha buldum!” diye ellerini ovuşturan bir küçük ordu mikrofonlara konuşmak için sıraya gireceklerdir. Bu korkunç tabloyu göremeyeceğim çünkü Türkiye’de olmayacağım siz bu satırları okurken. Eğlenmeye, dinlenmeye, gezmeye gidiyorum.

Instyle Dergisi Eylül sayısında yepyeni resimlerimle ve sıcacık sohbetimle sizlerle olacağım…

Sevgimle…

Gülben

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.