MediaCat

GS’ye yeni kurumsal iletişim direktörü

Galatasaray Kulübü’nün yeni yapılanma çalışmaları çerçevesinde, kurumsal iletişim direktörlüğü görevine yeni bir isim getirildi…

GS’ye yeni kurumsal iletişim direktörü

Galatasaray Kulübü’nün yeni yapılanma çalışmaları çerçevesinde, kurumsal iletişim direktörlüğü görevine yeni bir isim getirildi. Galatasaray Kulübü, yeni yapılanma çerçevesinde kurumsal iletişim direktörlüğü görevine Ender Merter’i getirdi.
        
Kulüpten yapılan açıklamada, Galatasaray’da tüm kurumsal iletişim ve organizasyon faaliyetlerinin bundan sonra Ender Merter’in başında olduğu ekip tarafından yürütüleceği bildirildi.
        
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, kulüpteki yeni yapılanma çerçevesinde Ender Merter’i bu göreve getirdiklerini belirterek, ”Galatasaray’ın yeni profesyonelleşme sürecinde bu görev için en uygun ismin Ender Merter olacağına inandık. Galatasaray markasının değeri tek elden yürütülecek, tutarlı ve sürekli bir iletişim ile daha da yukarı çıkacaktır” dedi.
       
Ender Merter ise yapacakları çalışmalara değinerek, ”Dünya markası olmuş bir kulübün, genel kurul, taraftar ve medya ile ilişkilerine yeni bir bakış açısı getirmesi gerekir, biz bunun için çabalayacağız. Tüm paydaşlarımızın öncelikle doğru ve şeffaf bir biçimde bilgilendirilmesini amaçlıyoruz” diye konuştu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.