grupfoni’nin yeni pazarlama müdürü

Grup satın alma sitesi grupfoni’ye pazarlama müdürü olarak Burcu Tüzün atandı.

25.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Grup satın alma sitesi grupfoni’ye pazarlama müdürü olarak Burcu Tüzün atandı.

2011 yılı sonuna kadar 25 şehirde aktif olmayı ve 30-35 milyon Euro civarında ciro elde etmeyi hedefleyen grupfoni, pazarlama faaliyetlerini yeni atanan Pazarlama Müdürü Burcu Tüzün’ün sorumluluğunda yürütecek. Aralık 2009’dan Mart 2011’e kadar Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Burcu Tüzün grupfoni’de görevine başladı. 

1982 doğumlu Burcu Tüzün Isparta Anadolu Lisesi ve İstanbul Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Almanca İşletme Bölümü’nün Pazarlama dalından mezun oldu. Ardından Berlin Freie Üniversitesi’nde MBA yapan Tüzün, West Virginia Üniversitesi Entegre Pazarlama İletişimi bölümünde online eğitimine devam ediyor.

Kariyerine 2005 yılında C-Section New Media’da Müşteri Yöneticisi olarak başlayan Tüzün, 2006-2007 yıllarında Project House’da Dijital Proje Yöneticisi olarak çalıştı. 2009’a kadar çeşitli markalara Pazarlama Danışmanlığı yapan Tüzün, 2009-2011 yılları arasında Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.