MediaCat

Grup 7 İletişim’e yeni müşteri

Grup 7, Ekim ayı itibariyle Akkök Şirketler Grubu’na hizmet vermeye başladı.

Grup 7 İletişim’e yeni müşteri

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Ekim ayı itibariyle Akkök Şirketler Grubu’na stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. Grup 7, Akkök Şirketler Grubu’na bağlı Akenerji, Akmerkez, Sedaş, Aksa, DowAksa ve Akkim ile Akiş bünyesindeki Akbatı Residences ve Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne stratejik iletişim ve medya ilişkileri alanlarında danışmanlık yapacak.

Alarko Carrier, Aydınlı Grup, Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK), Eureko Sigorta, Halkbank, Kale Kilit, RWE, Sabancı Vakfı, Sütaş, Tesco-Kipa, Türkiye Bankalar Birliği, Vestel, Visa Europe, Zorlu Holding ve Zorlu Enerji gibi marka ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti veren Grup 7’nin, 2012 yılında portföyüne katılan müşterilerinin arasında Tchibo, Orhan Pamuk’un Masumiyet Müzesi, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı (TSÇV), Türkiye Sigorta Birliği, Oluklu Mukavva Üreticileri Derneği (OMÜD), Saray Grubu ile Aktif Bank bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.