Groupon’dan sıra dışı deneyimler

Groupon, birbirinden ilginç deneyimleri üyelerine getiriyor.

06.04.2013 - 09:17 | Ali Kuru

Groupon, birbirinden ilginç deneyimleri üyelerine getiriyor.

Groupon, Türkiye’deki üyeleri için benzersiz kampanyaları hayata geçiriyor. Dünyanın birçok yerine yayılmış ofisleri ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti algısıyla hizmet sunmakta olan VIP First Class‘ın sadece üyelerine özel olarak sunduğu ayrıcalıklı deneyimler, Groupon’da herkese açık olarak sınırlı sayıda satışa sunuluyor.

Ayrıcalıklı deneyimlerden birkaçı şu şekilde sıralanıyor:

Groupon'dan sıra dışı deneyimler

MIG-29 stratosfer uçuşları

MIG-29, inanılmaz güçlü motoru sayesinde, diğer savaş uçaklarının uçamadığı yüksekliklere çıkabiliyor. Uçak, kısa süre içinde 30 bin metre yüksekliğe çıkarak evrene açılan kapıyı aralamayı başarıyor. MIG-29’un içerisinde stratosfere doğru yol alırken etrafınızı saran yıldızları ve altınızda dönen yerküreyi görme deneyimi 39 bin lira fiyatla satışa sunuluyor.

Groupon'dan sıra dışı deneyimler

Las Vegas’ta 24 saat aralıksız eğlence

5 yıldızlı otelde 2 kişi 3 gece konaklama, VIP limuzinle transferler ve VIP partilere giriş dâhil olan Hangover Vegas programı 7260 lira fiyatla satışa sunuluyor.

Groupon'dan sıra dışı deneyimler

Tomorrowland biletleri Groupon’da

Dünyanın en büyük elektronik müzik festivali sayılan ve 2013 yılına ait biletleri rekor biçimde, yalnızca 1 saniyede tükenen Tomorrowland’e Groupon’un sınırlı sayıda sunduğu biletler sayesinde 1700 liraya ulaşabilirsiniz.

Groupon'dan sıra dışı deneyimler

Playboy Mansion’da Hugh Hefner’in en ünlü 2 partisinden birine katılma fırsatı

New Year’s Eve ya da Midsummer Night’s Dream partilerinden birinde yüzlerce ünlüyle aynı ortamda eğlenmenin ayrıcalığını yaşamak isteyenler 8900 liraya bu hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyor.

Groupon'dan sıra dışı deneyimler

Yerçekimine meydan okuyun!

Size veya grubunuza özel tasarlanmış Space Airbus ile yaşayacağınız Zero G deneyimi, dünyadan ayrılmadan yerçekiminden kurtulmanın tek yolunu sunuyor. 5 yıldızlı otelde 5 gece konaklama, lüks limuzin ile havalimanı-otel-havalimanı transferleri ve Space Airbus ile Zero G uçuşunu içeren bu deneyim 14890 lira fiyatla satışa sunuluyor.