Groupon Türkiye’de en çok tercih edilen fırsatları açıkladı

Türkiye’de sehirfirsati sitesiyle hizmet veren Groupon, 2011 yılının ilk 3 çeyreğine ilişkin verilerine göre Türkiye’de en çok tercih edilen fırsatları açıkladı.

05.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de sehirfirsati sitesiyle hizmet veren Groupon, 2011 yılının ilk 3 çeyreğine ilişkin verilerine göre Türkiye’de en çok tercih edilen fırsatları açıkladı.

Groupon’un Türkiye markası ŞehirFırsatı tarafından yapılan açıklamaya göre 2011 yılı Ocak – Eylül ayları arasında Türkiye’de en çok ilgi çeken fırsat türü “kişisel bakım” (wellness) ürünleri oldu. Özellikle kadın kullanıcıların geçtiğimiz ilkbahar ve yaz aylarında yoğun olarak ilgi gösterdiği wellness kategorisi masaj, cilt bakımı, kavitasyon ve spa gibi hizmetleri kapsıyor. Söz konusu kategori içerisindeki tercihlerin yaklaşık yarısı kavitasyon hizmetlerine yönelirken, %20’lik bir oranın ise SPA ve masaj fırsatlarını tercih ettiği açıklandı.

Ankaralı yemek, İstanbul ve İzmirli kişisel bakım fırsatlarını kaçırmıyor

Groupon ( ŞehirFırsatı)’dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerdeki kullanıcılar söz konusu dönemde aynı Türkiye genelinde olduğu gibi en çok kişisel bakım ürünlerine rağbet gösterirken, büyükşehirler arasında bir tek Ankara’da yeme-içme fırsatları en çok satın alınan fırsatlar olarak ön plana çıkıyor.

Ayrıca, fırsatların satın alındığı tarihten sonraki ilk 1 ayda yaklaşık yarısının, sonraki ay ise % 25’inin kullanıldığı açıklanırken, fırsatların en çok sabah saatlerinde ve 13.00 – 14.00 saatleri arasında satın alındığı belirtildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.