Gri Creative’e iki yeni WebAward

Gri Creative, uluslararası yarışmalarda kazandığı ödüllere iki yeni ödül daha ekledi...

15.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Gri Creative, uluslararası yarışmalarda kazandığı ödüllere iki yeni ödül daha ekledi. Sektöründe en iyileri belirleyen The Web Marketing Association 2010 Awards’tan (WebAward) iki ödül birden alan Gri Creative, www.healthinturkey.org ve www.divan.com.tr ile iki ayrı “Standart of Excellence” (Mükemmellik Standardı) ödülünün sahibi oldu.

“Healthcare Provider” (Sağlık Hizmetleri) kategorisinde mükemmellik standardı ödülünü alan www.healthinturkey.org, Türkiye’de verilen sağlık hizmetlerini yurtdışındaki hastalara da sunmayı amaçlıyor. Site, Türkiye’nin önde gelen özel hastanelerinin yer aldığı Akredite Hastaneler Derneği ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) işbirliğiyle hayata geçirildi.

“Hotel and Lodging” (Otel ve Konaklama) kategorisinde ödüle layık görülen www.divan.com.tr, Divan’ın uluslararası standartlarda ve sektörde yenilikçi bir anlayışla, yeni kurumsal kimliği çerçevesinde, Gri Creative tarafından oluşturuldu. Bu ödülle birlikte Divan bu yıl 3 uluslararası ödül almış oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.