Grey Healthy People’a 9 ödül birden!

Healthy People ‘The RX Club Show’ ve ‘The Global Awards’dan toplam 9 ödülle geri döndü.

08.12.2006 - 00:00 | MediaCat

New York Festivals kapsamında düzenlenen, dünyanın en prestijli reklam yarışmalarından The Global Awards ve reklam dünyasının sağlık alanındaki Oscar’ı sayılan RX Club Show’da Healthy People tam 9 ödüle layık görüldü.
2003 yılından bu yana Grey Worldwide İstanbul bünyesinde, sağlıklı yaşamı destekleyen markalara hizmet veren Healthy People, 2006 yılında da önemli başarılara imza attı.
12 yıldır düzenlenen The Global Awards; mesafe, dil ve kültür farlılıklarına rağmen sağlık alanında iletişim dili oluşturabilen ve bunu zekice tasarlanmış fikirlerle aktarabilen işleri onurlandıran bir yarışma. Healthy People, bu ödülü 2004 yılında ülkemize ilk kez getiren ajans olmuştu. Bu yıl 39 ülkeden 1200 işin yarıştığı The Global Awards’dan iki ödülle dönen Healthy People, başarılı bir tablo oluşturdu. ‘Integrated Campaign’ dalında Global Award ve ‘Sales Force Education’ dalında Finalist Certificate ödüllerini aldı.
1986 yılından bu yana New York’ta düzenlenen ve dünyanın önde gelen reklam ajanslarını buluşturan The RX CLUB Show ise bu yıl da birçok yaratıcı projenin bir araya geldiği, göz kamaştırıcı bir platforma sahne oldu. Sağlık alanında yaratıcı çalışmaların değerlendirildiği yarışmada, Healthy People kampanya dalında Silver; birbirinden yaratıcı 6 çalışmayla da Award of Excellence ödüllerine layık görüldü.
Pfizer, Eczacıbaşı, GSK, Novartis CH için hazırlanan işlerin yanı sıra ajansın kendi tanıtımı için hazırladığı ilan da ödüllü çalışmalar arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.