Grand Pixel’e başvurular başladı

Türkiye’de internet reklamcılığı alanında yaratıcılığı ölçümleyecek ilk yarışma olan Grand Pixel, internet mecrasını desteklemeyi ve reklam ajanslarının başarılı internet uygulamalarını ödüllendirmeyi hedefliyor.

19.10.2006 - 00:00 | MediaCat

Çağımızın yeni reklam mecrası olarak internet, artık markaların pazarlama stratejilerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. 2006 sonunda 20 milyon dolara ulaşacağı tahmin edilen internet sektörü son üç yıldır %40 oranında büyüme göstermekte. Bu büyüme, “daha çok internet reklamı” anlamına geliyor. İnternet sektörünün çeşitli alanlarında çalışan profesyoneller, reklamların kalitesinin sürekliliğini sağlamak için yoğun bir çalışma içinde.
Bugüne kadar diğer mecralarda yayınlanan reklamlar için yapılan ödüllü yarışmalarda sadece “en iyi web sitesi” kategorisiyle varlığını gösteren internet reklamcılığı, sektörün standartları haline gelen reklam kategorilerinin tümünü içeren bir “internet reklam ödülleri yarışması” ile şu ana dek tanışmadı…
Katılım şartları
Mynet ve Reklam Yaratıcıları Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Grand Pixel, bütün internet kategorilerinde (standart, floating, roll over, pop-up, pop-under, newsletter, sponsorluk, advertorial, email, entegre kampanya) hazırlanan ve 1 Eylül 2005-31 Ekim 2006 dönemi içinde yayınlanmış tüm yaratıcı çalışmaları kabul ediyor. Katılımda temel koşul, reklamların Türkiye’de yaratılmış, özgün eserler olması. Söz konusu reklamlar, belirtilen dönem içinde Türkçe veya yabancı dilde, ulusal veya uluslar arası mecralarda yayınlanmış olabilir. Yarışmaya son başvuru tarihi : 30 Kasım 2006. Yarışmaya reklam ajanslarının yanı sıra bireysel katılımcılar da başvurabilir.
Grand Pixel yarışması ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve yarışmaya online başvuruda bulunmak için www.grandpixel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.