MediaCat

Görünmez Dilekçeler’e Cannes’dan 5 Aslan

Görünmez Dilekçeler, Cannes Lions’ta bugün açıklanan kategorilerde bir Altın, iki Bronz ve iki Gümüş Aslan aldı.

Görünmez Dilekçeler’e Cannes’dan 5 Aslan

İkinci gününde Creative Data, Creative Strategy, Direct, Media, PR ve Social & Influencer Lions kategorilerinde ödüllerin açıklandığı Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde Türkiye’ye ilk ödüller geldi.

TBWA\Istanbul‘un Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu için hazırladığı Görünmez Dilekçeler (Invisible Petitions), Media Lions kategorisinde 1 Altın Aslan ve 2 Gümüş Aslan, PR Lions kategorisinde ise 2 Bronz Aslan’ın sahibi oldu.

Görünmez Dilekçeler (Invisible Petitions)

Ajans: TBWA\Istanbul
Reklamveren: Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu
Prodüksiyon Şirketi: Public Film
PR Ajansı: Pro İletişim
Medya Ajansı: OMD Türkiye
Ödül: 1 Altın Aslan (Media Lions), 2 Gümüş Aslan (Media Lions), 2 Bronz Aslan (PR Lions)

Yaşamlarını şiddete maruz kalmaksızın sürdürmek isteyen ve defalarca şikâyet dilekçesi yazmak zorunda kalan kadınların sesi olan dev dilekçe Zincirlikuyu’da boy göstermesinin ardından kısa süre içerisinde indirilmiş, sonrasında #Ölmekİstemiyorum sesi balkonlardan sosyal medyaya tüm ülkeye yayılmıştı. Çalışmanın Aslan adayı olduğu bir diğer kategori Glass: The Lion for Change’de ödüller 25 Haziran’da açıklanacak.

Organizasyonda kısa listeleri bugün açıklanan kategorilerde Görünmez Dilekçeler ile birlikte Türkiye’den Havas Türkiye imzalı Su Endeksi ve MullenLowe İstanbul imzalı Kırmızı Kuşaklar da yer alıyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.