Google’ı karabulutlar bastı

Google'ın geçtiğimiz günlerde uygulamaya koyduğu yeni bir özellik sayesinde artık Google ana sayfasının arka plan resmi tamamen değişebiliyor...

11.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Google’ın geçtiğimiz günlerde uygulamaya koyduğu yeni bir özellik sayesinde artık Google ana sayfasının arka plan resmi tamamen değişebiliyor. Bu sayede herkes kendi zevkine göre Google sayfasını değiştirebiliyor.

Normal şartlarda beyaz bir arka plan üzerinde bulunan Google’ın ana sayfası, bu yeni özellikle birlikte artık yepyeni renklere ve duvar kağıtlarına da kavuştu. Google’ın görünümünü değiştirmek için ise öncelikle ana sayfaya girmeli, ardından da sayfanın sol alt köşesinde bulunan resim bağlantısına tıklayarak istenen arka plan resmi seçilmeli…

Ancak Google’ın bu özelliğinden faydalanabilmek ve kendi arkaplan resminizi seçmek için mutlaka Gmail hesabınızın olması ve halihazırda bu hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekiyor.

Hürriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.