Goodyear’da yeni atamalar

Goodyear Lastikleri T.A.Ş’de Kemal Ergen Satış Direktörü, Edson de Almeida İzmit Fabrikası Üretim Direktörü, Robert John Hall Adapazarı Fabrikası Üretim Direktörü olarak atandılar...

17.09.2007 - 11:44 | MediaCat

Goodyear Lastikleri T.A.Ş’de Kemal Ergen Satış Direktörü, Edson de Almeida İzmit Fabrikası Üretim Direktörü, Robert John Hall Adapazarı Fabrikası Üretim Direktörü olarak atandılar.


KEMAL ERGEN,
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş.
SATIŞ DİREKTÖRÜ

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Satış Direktörlüğü’ne Kemal Ergen getirildi. Kemal Ergen, 1961 yılında, Bergama’da doğdu. İzmir Atatürk Lisesi ve 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. İngiltere’de çeşitli mesleki kurslara katıldı.

1989 yılında Goodyear’a katılan Kemal Ergen, Bölge Satış Temsilciliği, Satış Eğitim Müdürlüğü, Bölge Satış Müdürlüğü, Özel Markalar Müdürlüğü gibi çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2004 yılında Türkiye Satış Müdürlüğü görevini üstlendi.

1999 yılında Goodyear’ın tüm dünyadaki 110 bin çalışanı arasında 6 Stratejik Faaliyet Alanı’nındaki birer kişiyi mesleki başarı ile birlikte, ekip çalışması ve sosyal becerileri değerlendirilerek hak kazanılan prestijli Goodyear Spirit Award’a Avrupa Bölgesi’ni temsilen layık görüldü.

Goodyear’ın Eğitim Merkezi’nin kurulması ve Dunlop, Fulda markalarının Goodyear bünyesine katılması sırasında bu organizasyonun kuruluşu çalışmalarını yürüttü.

1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren de Satış Direktörü olarak atandı.

Profesyonel olarak folklor ile ilgilenen Kemal Ergen. çeşitli ortaokul, lise ve üniversitelerin çalıştırıcılığını yaptı ve Türkiye Şampiyonlukları kazanarak, Türkiye’yi yurtdışında temsil etmiştir. Yöreler ile ilgili basılmış araştırma ve derlemeleri bulunmaktadır. Evli ve iki erkek çocuk sahibidir.


EDSON DE ALMEIDA
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş.
İZMİT FABRİKASI ÜRETİM DİREKTÖRÜ

Edson de Almeida 1959 yılında San Paulo, Brezilya’da doğdu. San Paulo’da bulunan Faculdades Salesianas Üniversitesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok profesyonel dersler aldı.

1978 yılında Goodyear’a katıldı. ABD, Brezilya, Şili ve Meksika’da bulunan fabrikalarda Kalite, Üretim ve Stratejik Planlama gibi çeşitli alanlarda birçok pozisyonda ve Ohio Akron’da (ABD) bulunan Goodyear genel merkezde görev aldı.

Edson de Almeida 1 Temmuz 2007 tarihinde İzmit Fabrikası Üretim Direktörlüğü görevine atanmadan önce Brezilya’da bulunan Goodyear Americana Fabrikası’nda çalışıyordu. Evli olan Edson de Almeida’nın evli iki kızı ve iki torunu var.

Edson de Almeida anadili Portekizce’nin yanı sıra İngilizce ve İspanyolca biliyor.


ROBERT JOHN HALL
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş.
ADAPAZARI FABRİKASI ÜRETİM DİREKTÖRÜ

Robert “Bob” Hall 1955 yılında Wolverhampton, İngiltere’de doğdu.
1973 yılında Goodyear’a katıldı. Birçok farklı bölgede, teknik ve lastik üretimi bölümlerinde faklı görevlerde bulundu. 2004 yılı Ağustos ayından itibaren bulunduğu İzmit Fabrikası Üretim Direktörlüğü pozisyonundan önce İngiltere’de bulunan Goodyear Washington Fabrikası’nda Üretim Müdürü olarak çalışıyordu.

Bob Hall, 1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren Adapazarı Üretim Direktörü olarak atandı. Anadili olan İngilizce’nin yanında Fransızca ve Almanca biliyor. Hobileri arasında motor scooter ve plak koleksiyonu yapmak bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.