Goodyear Türkiye, Global Tanıtım’ı seçti

Global Tanıtım ve Halkla İlişkiler, Eylül 2010 itibarıyla Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’ye hizmet vermeye başladı...

17.09.2010 - 00:00 | MediaCat

1989 yılından bu yana halkla ilişkiler sektöründe faaliyet gösteren ve ulusal ve uluslararası birçok önde gelen firma ile çalışan Global Tanıtım ve Halkla İlişkiler,  Eylül 2010 itibarıyla Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’ye hizmet vermeye başladı.

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Goodyear Tire & Rubber Co.; 23 ülkede, 57 tesiste faaliyet gösteriyor ve ürünlerini dünya çapında 185 ülkede tüketicileriyle buluşturuyor. Ülkemizde üretim, satış ve  satış-sonrası hizmetleri ile lastik sektöründe faaliyet gösteren Goodyear Lastikleri T.A.Ş., Goodyear Tire & Rubber Company’nin Türkiye’deki iştiraki olarak, 1 Eylül 1961’de kuruldu.

Goodyear; ülkemizde 1.000’i aşkın çalışanı ile İzmit ve Adapazarı’ndaki iki üretim tesisinde faaliyet gösteriyor. Hem binek hem de ticari lastik segmentlerinde Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava ve Debica markalarıyla üretim yapan Goodyear Lastikleri T.A.Ş., Türkiye’nin her yerine yayılmış güçlü dağıtım kanallarıyla, tüketicilere yüksek teknolojilerle geliştirilmiş, yenilikçi lastikler sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.