GoodWorks müşteri portföyünü genişletiyor

Ajans'ın müşteri portföyüne 3 yeni marka daha katıldı.

20.07.2015 - 15:29 | MediaCat

GoodWorks İletişim Danışmanlığı’nın müşteri portföyüne 3 yeni marka daha katıldı. Ergun Gümrah başkanlığında faaliyetlerini sürdüren GoodWorks, Mayıs ayından itibaren Amerika’nın köklü ve öncü guruplarından Spectrum Brands’in VARTA, Russell Hobbs ve Remington markalarına hizmet vermeye başladı.

Sektörde 15 yıllık deneyime sahip ekibiyle GoodWorks’ün VARTA, Russell Hobbs ve Remington için hizmet sunacağı alanlar; stratejik iletişim danışmanlığı, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi, lider iletişimi ve dijital PR olacak.

GoodWorks’un portföyünde Boyner Grup’un akıllı telefonlar üzerinde çalışan ve dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan uygulaması Hopi, Türkiye’nin sağlıkta referans kurumlarından Anadolu Sağlık Merkezi, gelişmiş teknolojileriyle dünyanın en büyük özel göz hastanesi olan Dünyagöz Hastanesi, dünyaca ünlü spor giyim markası Puma, Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden LR Health & Beauty,  Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri,  Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi ve EL-Bİ Elektrik yer alıyor.