Gode İstanbul’a yeni proje koordinatörü

Gode İstanbul’da Proje Koordinatörlüğüne

08.01.2008 - 17:24 | MediaCat

Gode İstanbul’da Proje Koordinatörlüğüne Uğur Batı getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Dil ve Edebiyat mezunu olan Uğur Batı, Marmara Üniversitesi SBE’nden Reklamcılık ve Tanıtım yüksek lisansı, yine Yedidepe Üniversitesi SBE’nden Pazarlama Yönetimi ve Genel İşletme yüksek lisans derecelerine sahip. Doktorasını da Marmara Üniversitesi SBE’nde İletişim Bilimleri anabilim dalında tamamlayan Batı, profesyonel kariyerinde, Persona Eğitim Danışmanlık bünyesinde eğitim danışmanlığı ve eğitim pazarlaması faaliyetlerini sürdürdükten sonra Rumeli Telekom bünyesinde Webbee içerik ve pazarlama ve Unitel’de görev yaptı.

ES Eğitim Danışmanlık bünyesinde freelance olarak İş-Tim Aria ve Oracle projelerinde tercüme ve lokalizasyonlar yapan Batı, en son olarak Yeditepe Üniversitesi İletişim fakültesi Reklamcılık Tasarımı ve İletişimi Bölümünde yardımcı doçent olarak görev yapıyordu. Profesyonel kariyerinde çeşitli firmalara danışmanlıklar yapan, mesleki eitimler veren Batı’nın ulusal ve uluslar arası çeşitli dergilerde yayımlanmış çok sayıda makalesi buluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.