Küçük işletmelerin etkisi büyük

Barış Arduç, GoDaddy için kamera karşısında.

17.04.2020 - 17:51 | MediaCat

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, yereldeki ilk dijital kampanyasını yayınladı.

Türkiye ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki girişimci ve küçük işletme sahiplerine dikkat çeken ve onlara ilham vermeye odaklanan kampanya filminde Barış Arduç kamera karşısına geçti. Ürün ve hizmetleri yardımıyla online dünyada başarıyı yakalayan küçük işletmelerin öne çıkarıldığı filmde Arduç, bölgedeki GoDaddy müşterilerinin hikâyelerini paylaşıyor.

GoDaddy Türkiye, MENA ve Güney Afrika Kıdemli Bölge Direktörü Selina Bieber kampanyayı şu sözlerle değerlendirdi: “Girişimci ekosistemi şu anda zorlu bir dönemden geçiyor. Türkiye ile MENA bölgesindeki pek çok girişimci ve küçük işletme kapılarının bu süreçte açık kalması için online dünyaya adım atıyor. Şimdi, öncekinden daha da güçlü bir şekilde, onların işletmeleri için online varlık oluşturmalarına yardımcı olmaya odaklanıyoruz. Bu kampanyanın online dünyanın sunduğu avantajları daha fazla kişiye göstermesini umuyoruz. Örneğin, GoDaddy GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları, profesyonel bir internet sitesi oluşturmanın ve internette tanıtımını yapmaya başlamanın kolay ve uygun maliyetli bir yolu. Günlük hayatımızda önemli rol oynayan bu kahramanların perde arkasındaki hikâyelerini anlatırken Barış Arduç’tan yardım almaktan mutluluk duyuyoruz. Kampanyanın Türkiye ve MENA bölgesindeki küçük işletme sahiplerine ilham vermesini umuyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.