gnçtrkcll’lilere cepten Facebook ücretsiz

gnçtrkcll’liler 28 Şubat’a kadar cepten wap erişim noktasından bağlanarak Facebook’a sınırısız girebilecek ve ücretsiz kullanabilecek...

14.01.2010 - 00:00 | MediaCat

gnçtrkcll’liler 28 Şubat’a kadar cepten wap erişim noktasından bağlanarak Facebook’a sınırısız girebilecek ve ücretsiz kullanabilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, bir ilki gerçekleştirerek, gnçtrkcll’in internet sitesinde (www.gnctrkcll.com) ankete katılan 1 milyon gnçtrkcll’linin isteği ile cepten  wap’la bağlantıda Facebook kullanımını 28 Şubat’a kadar ücretsiz yaptı. 1 milyonun üzerinde gnçtrkcll’li 6 gün gibi kısa bir sürede toplanarak Facebook’a cepten girişin ücretsiz olması için oy kullandı.

Ankete katılarak “Gençliğin gücü”nü gösteren gnçtrkcll’liler, başlangıcı 15 Ocak olan kampanyanın sonuna kadar,  cep telefonlarından Facebook’a ücretsiz girecek, video ve fotoğraflarını profillerine ücretsiz ekleyecek ve tüm Facebook uygulamalarından sınırsız yararlanabilecek.

Wap erişim noktasından giriş şart

Cep telefonundan Facebook’u ücretsiz kullanmak isteyen Turkcell’lilerin Wap’tan bağlantı ayarlarını yapmak için “WAP” yazıp 2222’ye mesaj atmaları yeterli oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.