gnçtrkcll’le Cornetto keyfi

Turkcell ile Algida’nın gerçekleştirdiği iş birliği, en çok gnçtrkcll’lileri sevindiriyor...

08.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell ile Algida’nın gerçekleştirdiği iş birliği, en çok gnçtrkcll’lileri sevindiriyor. 11 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü olan gnçtrkcll, bu yazın en ferahlatıcı sürpriziyle
gönülleri fethediyor. gnçtrkcll’lilere özel iki kampanya ile hem “1 alana 1 bedava” fırsatından yararlanmak hem de günlük 100 kısa mesaj ve günlük 12 TL / 30 dakika konuşma kazanmak mümkün.  “gnçtrkcll’li 2 alır 1ini öder” kampanyası, klasik Cornettoların Cornetto Kaymak, Cornetto Çikolata, Cornetto Çilek-Kaymak veya Cornetto Antep Fıstığı-Kaymak çeşitlerinde 1 Temmuz-30 Ağustos 2010 tarihleri arasında geçerli. Bu tarihler arasında son 30 gün içinde hattına 20 TL ve üzeri yüklemiş gnçtrkcll’liler, SFR3 yazıp 2222’ye göndererek kampanya şifresi alacaklar. Bu şifreyi Turkcell İletişim Merkezi ve Turkcell Satış Noktalarında bulunan POS cihazına GSM numaralarıyla birlikte giren tüketiciler, kendilerine verilen onay kuponunu Algida satış noktalarına teslim ederek dondurma keyfini ikiye katlayabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.