GNC Türkiye’ye yeni genel müdür yardımcısı

Türkiye’de vitamin ve beslenme destek ürünleri pazarında ilk ve tek...

08.04.2008 - 14:48 | MediaCat

Türkiye’de vitamin ve beslenme destek ürünleri pazarında ilk ve tek perakende mağazacılık markası ve sektörünün lideri olan GNC Live Well’in Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna Demet Turan atandı. 1 Mart 2008 tarihinde yeni görevine başlayan Demet Turan 2005 yılında Perakende Yönetimi Bölüm Yöneticisi olarak GNC Türkiye’de işe başlamıştı.

Demet Turan bugüne kadar sürdürdüğü görev süresince perakende kanalında GNC mağazalarının ve seçkin eczanelerin, markanın satış ve pazarlama politikalarına, imajına ve firma hedeflerine uygun bir şekilde yönetilmesini ve medikal kanalda 2000 doktorla satış politikasına paralel ilişkilerin yürütülmesini sağladı.

İş hayatına 1995 yılında başlayan Demet Turan, bugüne kadar Boyner, Migros, Tema Tekstil ve Vakko’da görev aldı. Anadolu Universitesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi-Ekonomi Bölümü mezunu olan Turan, 1971 doğumlu ve İngilizce biliyor

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.