GlobalHealthPR OptimumBrand ile Türkiye‘de

Medikal ve sağlık iletişimi alanında dünyanın en büyük bağımsız organizasyonu olan GlobalHealthPR’ın...

06.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Medikal ve sağlık iletişimi alanında dünyanın en büyük bağımsız organizasyonu olan
GlobalHealthPR’ın Türkiye’deki temsilcisi olarak OptimumBrand seçildi.

1996 yılında kurulan OptimumBrand’in sağlık iletişimi alanındaki birimi olarak hizmet veren OptimumHealth, bu alanındaki deneyimlerine GlobalHealthPR’ın da gücünü ekleyerek, hızla büyüyen Türkiye Sağlık sektörüne uzman iletişim hizmeti verirken, özellikle medikal turizm nedeniyle önemi hızla artan yurtdışı tanıtım ihtiyaçlarına da yanıt verecek.

Sağlık iletişimi konusunda deneyimli önde gelen ajanslar tarafından temsil edilen GlobalHealthPR ofisleri ABD, Latin Amerika’da Arjantin, Meksika, Brezilya, Avrupa’da İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Asya Pasifik’te Japonya’da bulunuyor.  GlobalHealthPR,  bu bölgelerde 200’ü aşkın deneyimli bir ekibe sahip.

GlobalHealthPR müşterileri dünyanın önde gelen ilaç firmaları başta olmak üzere, hastaneler, sağlık organizasyonları, bioteknoloji ve medikal teknoloji firmalarından oluşuyor. Bu firmalar arasında; Pfizer, Novartis, Roche, GSK, Lilly, Bayer, Wyeth, Astra Zeneca, Sanofi Aventis, Shering Plough, Bristol Myers, Abbott, Eisai, Amerikan Diyabet Derneği, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, Avrupa Hipertansiyon Birliği, Fransız Üroloji Derneği, Kennedy Krieger Enstitüsü, Kanseri Engelle Vakfı, Kadın Sağlığı Araştırma Topluluğu, Genentech, Merck Serono, Biogen Idec, Covidien, GE, Boston Scientific, Toshiba Medikal Sistemleri gibi pekçok prestijli firma yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.