Global Tanıtım’a IPRA’dan ‘altın’ ödül

IPRA, halkla ilişkilerde Altın Dünya Ödülü’nü (Golden World Award) kazananlara ödüllerini Londra’da verdi...

12.06.2008 - 14:05 | MediaCat

IPRA, halkla ilişkilerde Altın Dünya Ödülü’nü (Golden World Award) kazananlara ödüllerini Londra’da verdi. Global Tanıtım’ın ‘Global Green’ projesi, mütevazı bir bütçe ile büyük işler başarmak anlamına gelen ‘PR on a Shoestring’ dalında Golden World Award ödülünü kazandı.

Uluslararası Halkla İlişkiler Birliği (IPRA), Golden World Award (Altın Dünya Halkla İlişkilerde Mükemmellik Ödülü’nü kazananlara ödüllerini 10 Haziran’da Londra’da düzenlenen bir törenle verdi. 52 ülkeden 404 başvuru ve 117 finalist arasından 28 kategorinin yer aldığı yarışmada Global Tanıtım’ın, çalışanların gönüllü katılımı ile gerçekleştirdiği ‘Global Green’ projesi, mütevazı bir bütçe ile büyük işler başarmak anlamına gelen ‘PR on a Shoestring’ dalında Golden World Award (Altın Dünya Ödülü) almaya hak kazandı.

Global Tanıtım Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Aydede, yaptığı açıklamada, üretim faaliyeti olmadığı için çevreye zarar vermediği düşünülse bile, halkla ilişkiler şirketlerinin bu konuda yapabileceği çok şey olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

“Küresel ısınma ve çevre konusunda faaliyet gösteren şirketlerin sayısı arttıkça, aynı ABD ve İngiltere’de olduğu gibi tüketicilerin firmalara ve söylemlerine güveni azalacak. İşte bu noktada, Global Compact gibi, ciddi bir anlaşmanın hükümlerine bağlı kalabilen, bu konuda katılımcı veya izleyici olarak kalmayı değil, liderlik edebilmeyi göze alan şirketler aradan sıyrılacak. Biz de bu sorumluluk bilincimizle mütevazı bir bütçeyle böyle ilk adımı attık ve aldığımız bu ödül de, bundan sonra gerçekleştirmek istediğimiz projeler için cesaretlendirdi.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.