Global Tanıtım yurtdışı eğitimleriyle ‘Sosyal Medya’ ekibini güçlendiriyor

Global Tanıtım Ajans Başkanı Ceyda Aydede tarafından 2005'te yayınlanan 'Blog Çağı' kitabı...

03.08.2009 - 12:07 | MediaCat

Global Tanıtım, yurtdışında kısa süreli değişim programları ile ekibini de her geçen gün güçlendiriyor. Bu değişim programları kapsamında son olarak bir çalışanını sosyal medya ve dijital iletişim alanında çalışmalar yapmak üzere Dubai’ye gönderen şirket, dijital iletişime ilgi duyan genç profesyonellerin gözdesi olma yolunda ilerliyor.

Global Tanıtım Ajans Başkanı Ceyda Aydede tarafından 2005’te yayınlanan ‘Blog Çağı’ kitabı, Türkiye’de son dönemlerde yıldızı parlayan dijital halkla ilişkiler kavramının tanınmasına öncülük etti. Ardından Robert Scoble ve Shel Israel tarafından yazılan ve 2006 yılında Türkçe’ye Global Tanıtım desteğiyle çevrilen “Naked Conversations-Çıplak Sohbetler” kitabı Türkiye’de sosyal medya ve blog kavramlarının yaygınlaşmasına yardımcı oldu.

Global Tanıtım Genel Müdürü Şeyda Uzun, “sektörde yeni bakış açıları oluşturma ve iletişim çözümlerine değer katma konusundaki öncülüğümüzü sürdürüyoruz. 2008 yılı sonlarında oluşturduğumuz “Sosyal Medya” ekibini, yurtdışı eğitimleriyle güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Sektörün, dijital halkla ilişkiler kavramı ile tanışması aşamasında öncü olarak yer alan Global Tanıtım, yakın takipte olduğu global trendler ve uygulamaları, stratejik bir bakış açısıyla hizmet verdiği markaların iletişim çalışmalarına entegre ediyor. Bugüne kadar farklı uygulamaları hayata geçiren Global Tanıtım, markaların ihtiyaçlarına ve dinamiklerine göre hizmet alanını genişletiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.