MediaCat

Gizemli yabancılar

Airbnb’den ev sahiplerinin potansiyel konuklarına dair endişelerini gidermeyi hedefleyen reklam filmi.

Gizemli yabancılar

220’den fazla ülkede seyahat edenlere ev kiralama hizmeti sunan Airbnb, evlerini platforma yüklemeden önce emanet edecekleri yabancılar hakkında tedirginlik duyan ev sahiplerini eğlenceli bir reklam filmiyle rahatlatıyor.

Filmde gecenin geç saatlerinde tüylü ve gizemli bir grup yaratığın temkinli bir şekilde bir orman evine girdiği görülüyor. Havanın aydınlanması ve yaratıklardan birinin evdeki pikaptan Kevin Morby’nin Beautiful Strangers’ını çalmaya başlamasıyla beraber filmin başındaki tedirgin edici atmosfer, yerini sıradan ve tatlı bir güne bırakıyor. Günü oyun oynamak, film izlemek, jakuzide dinlenmek ve sahilde yürüyüş yapmak gibi aktivitelere geçiren grup, kaldıkları evden ayrıldıkları sırada gerçek insan formuna bürünüyor.

Airbnb’nin ev sahiplerine yabancıların aslında korkutucu olmadığını göstermeyi hedeflediği ve bireyleri ev sahipliği yapmaya teşvik ettiği filmin prodüksiyonu Somesuch’a, yönetmen koltuğu Avustralyalı yönetmen Kim Gehrig’e ait.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.