MediaCat

Vodafone Türkiye’ye Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörü

Gizem Keçeci mevcut sorumluluklarına ek olarak bu pozisyona atandı.

Vodafone Türkiye’ye Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörü

Vodafone Türkiye’nin Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörlüğü pozisyonuna, mevcut sorumluluklarına ek olarak Gizem Keçeci atandı. Vodafone Türkiye’nin organizasyon yapısını çeşitlilikten beslenerek zenginleştirmeye yönelik hedeflerini önceliklendirdiği yeni dönemde bu pozisyona atanan Keçeci, şirketin hedeflerinin, ticari faaliyetleri ve İK politikalarına bağlantılı takip ve yönetimini üstlenecek; bu konularda şirketin dış temsiliyeti ve kurumsal sözcülüğünü yürütecek.

Mart 2009’dan bu yana Vodafone Türkiye’de Pazarlama İletişimi Direktörü olarak çalışan Keçeci, öncesinde Danone Group bünyesinde Danone Afrika ve Ortadoğu Bölgesi Medya Müdürü ve Danone Türkiye’de Pazarlama Hizmetleri Müdürü görevlerini yürüttü. Kariyerine, Cenajans/Grey Reklamcılık’da Marka Yöneticisi olarak başlayan Keçeci, ajanstan Uluslararası Markalardan Sorumlu Müşteri İlişkileri Direktörü olarak ayrıldı. Gizem Keçeci aynı zamanda Reklamverenler Derneği  Yönetim Kurulu üyesi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.