GittiGidiyor.com blog’landı

Sektörünün öncüsü GittiGidiyor.com, bir ilke daha imza attı ve Blog.GittiGidiyor.com adresinde, Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi blog’unu yayına aldı...

06.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Sektörünün öncüsü GittiGidiyor.com, bir ilke daha imza attı ve Blog.GittiGidiyor.com adresinde, Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi blog’unu yayına aldı.

Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi blog’u açıldı. GittiGidiyor.com, kullanıcılarıyla daha samimi bir iletişim ortamı yaratmak için Blog.GittiGidiyor.com’u hayata geçirdi. 

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com, 4 milyon kayıtlı kullanıcısıyla artık kendi blog’unda buluşacak. Kullanıcılarla GittiGidiyor.com çalışanlarını bir araya getiren interaktif buluşma noktası Blog.GittiGidiyor.com, aynı zamanda Türkiye’nin ilk kurumsal şirket blog’larından biri olma özelliğini taşıyor.

http://blog.gittigidiyor.com adresinden takip edilebilecek olan GittiGidiyor Blog, kullanıcılarına hem eğlenceli ve zengin bir içerik hem de faydalı bilgiler sunacak.

GittiGidiyor Blog’da neler olacak?

GittiGidiyor.com’un yaptığı yenilikler, şirket etkinlikleri ve kampanyaların perde arkası, projelerin sorumluları tarafından yazılacak. Blog.GittiGidiyor.com’da yeni hizmetler, ürünler ve projeler hakkında bilgi verilecek. GittiGidiyor.com çalışanlarının kendi uzmanlık alanlarına dair yazılarının yanı sıra ekibin e-ticaret ve internet trendleriyle ilgili makaleleri de blog’da yayınlanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.