GittiGidiyor’un Facebook sayfasına üye ol kazan

26 Haziran-27 Temmuz 2010 tarihleri arasında, GittiGidiyor.com’un Facebook sayfasına en çok arkadaşının hayran olmasını sağlayan...

07.07.2010 - 00:00 | MediaCat

26 Haziran-27 Temmuz 2010 tarihleri arasında, GittiGidiyor.com’un Facebook sayfasına en çok arkadaşının hayran olmasını sağlayan, her hafta toplam arkadaş sayısı tutarında GittiGidiyor Hediye Çeki kazanıyor. Her salı saat 11.00’de başlayacak olan  ‘hayran ol’ mücadelesi bir sonraki salı saat 10.59’da son bulacak. En fazla puan toplayan kullanıcıların her hafta ödüllendirileceği kampanya süresince, en fazla arkadaşının hayran olmasını sağlayarak 1’inci olmayı başaran GittiGidiyor.com kullanıcısı, yarışmaya katıldığı anda Facebook profilindeki arkadaş sayısı tutarında GittiGidiyor Hediye Çeki ile ödüllendirilecek. Haftanın 1’incisinin davetini kabul eden ilk 5 kullanıcının her biri de 50 TL değerinde GittiGidiyor Hediye Çeki kazanacak. Haftanın 2’incisi kampanyaya katıldığı andaki arkadaş sayısının yarısı tutarında, 3’üncü olansa arkadaş sayısının üçte biri tutarında hediye çekinin sahibi olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.