MediaCat

Eski Ramazanlara yeni âdet

Getir ve GetirBüyük’ün Ramazan’a özel reklam filmleri yayında.

Eski Ramazanlara yeni âdet

Getir ve GetirBüyük’ün Ramazan ayına özel reklam filmleri ekranlardaki yerini aldı. Reklam filmlerinin ilki izleyiciyi Getir’in iftara yetiştirdiği taze pideyle orucunu açan bir taksicinin sofrasına, ikincisi ise yine bir iftar öncesi Getir’in anti-kahramanı Necati’nin dedesinin evine konuk ediyor.

GetirBüyük için yayınlanan reklam filminde Mustafa dedenin eski Ramazan âdetlerini ve sofralarını ballandırarak anlattığı anlarda âdet yerini bulsun diye iftar alışverişi için markete gitmeye kalkışan evin küçüğü Necati’nin hevesi GetirBüyük kuryesiyle karşılaşmasıyla son buluyor. Siparişi dedesinin verdiğini öğrenen Necati, ona “Eskiden GetirBüyük mü vardı? Ne oldu eski Ramazanlara?” sözleriyle sitem ediyor.

İkinci filmde ise orucunu açacakken pide olmadığını fark eden taksi şoförünün yüzü Getir ile gülüyor.

Ramazan’ın ilk gününden itibaren televizyonda ve dijital mecralarda yerini alan reklam filmleri Titrifikir imzası taşıyor. Prodüksiyonunu 25 Film‘in üstlendiği filmlerin yönetmeni Ali Taner Baltacı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.