Gerçek Tatlar Korumamız Altında

“Gerçek Tatlar Korumamız Altında” sloganı ile katkısız ve doğal ürünler sunan, domates ürünlerinin yıllardır lideri olan TAT içecek kategorisinde de iddialı.

09.07.2007 - 17:55 | MediaCat

“Gerçek Tatlar Korumamız Altında” sloganı ile katkısız ve doğal ürünler sunan, domates ürünlerinin yıllardır lideri olan TAT içecek kategorisinde de iddialı.

TAT, “Gerçek Tatlar Korumamız Altında” sloganına uygun olarak yüzde 100 doğal ve katkısız üretilen Nar, Üzüm, Portakal ve Elma Suyu’nun yanı sıra yüzde 100 doğal ve katkısız, Kırmızı Sebze-Meyve Suyu, Yeşil Sebze-Meyve Suyu ve Sebze Suyu ile içecek kategorisine iddialı bir giriş yaptı.

Salça, ketçap, domates ürünleri ve sebze konserveleri kategorilerinde Pazar lideri olan TAT, bu başarısını içecek kategorisinde de sürdürmeyi hedefliyor.

Tat Kırmızı Sebze-Meyve Suyu, kırmızı sebze ve meyvelerden yapılıyor. Kırmızı üzüm suyu, nar, çilek, domates ve pancar gibi sebze ve meyveleri barındıran bu karışım, vücuda yararlı pek çok besini de içeriyor.

Tat Yeşil Sebze-Meyve Suyu, yeşil sebze ve meyvelerden oluşuyor. Yeşil üzüm suyu, kivi, salatalık, yeşil elma gibi sebze ve meyvelerin birleşimi ile değişik bir lezzet çıkıyor ortaya.

Tat Sebze Suyu ise domates, havuç, pancar, salatalık, kereviz, limon ve lahana gibi birbirinden farklı ve vücut için yararlı sebzeleri içeriyor.

Yüzde 100 Doğal ve Katkısız TAT Meyve Suları ile “Sağlık için!”

TAT; yüzde 100 doğal ve katkısız Nar, Portakal, Üzüm ve Elma çeşitleri ile de “Sağlık için “ mesajını vurguluyor.

Vücuda yararlı pek çok özelliği bulunan portakal, elma, nar ve üzümün tüm bu faydaları korunarak, yüzde 100 doğal ve katkısız olarak üretilen Tat Portakal, Elma, Nar ve Üzüm suyu “Sağlık için“ sloganı ile tüketicilerle buluşuyor. Doğal antioksidan olan portakal, elma, nar ve üzüm aynı zamanda vücut direncini artırmaya ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.