MediaCat

Gerçek Amerika hakkında konuşma zamanı

Belçikalı TV kanalından, Sacha Baron Cohen’in yeni dizisi için provokatif bir kampanya.

Gerçek Amerika hakkında konuşma zamanı

Sacha Baron Cohen’in “Amerika’nın gerçek yüzünü” satirik bir dille göstermek amacını taşıyan ve henüz tanıtımının yapıldığı dönemde Donald Trump dahil pek çoklarının ilgisini -ve tepkisini- çekmeyi başaran yeni yapımı Who is America, 15 Temmuz itibarıyla izleyicilerle buluştu.

ABD’de Showtime tarafından yayınlanan yapımın Belçika’daki yayın haklarını alan televizyon kanalı BeTV, yeni dizisinin tanıtımı için en az dizinin kendisi kadar provokatif bir kampanyaya imza attı. Donald Trump’ın seçim kampanyasının dikkat çeken vaadlerinden “Amerika ile Meksika arasına örülecek duvar”ı odağına taşıyan kampanya kapsamında kanal, Meksika lokantalarının önüne bir gecede ufak duvarlar örerek Belçika halkına Who is America’nın Belçika televizyonuna gelişini duyurdu.

Aralarında İsrailli Anti Terör Uzmanı Erran Morad ve Komplo Teorisyeni Bill Wayne Ruddick Jr. gibi kurgu karakterlerin yer aldığı diziye Amazon Prime Video üzerinden Shotwime aboneliğiyle ulaşmak mümkün.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.