MediaCat

Geraldo Rocha Azevedo Cannes’ın promosyon jürisinde

20 yılı aşan deneyimiyle Brezilya ve Latin Amerika’da iletişim sektörünün

Geraldo Rocha Azevedo Cannes’ın promosyon jürisinde

20 yılı aşan deneyimiyle Brezilya ve Latin Amerika’da iletişim sektörünün önemli isimlerinden biri olan Geraldo Rocha Azevedo, 2007 Lions Uluslararası Reklam Festivali’nin Promosyon kategorisi jürisinde yer alacak.

São Paulo doğup büyüyen Azevedo, 80’li yıllarda kendi ajansını kurdu. İki yıl sonra ajansını satarak Ogilvy & Mather’ın promosyon departmanında çalışmak üzere New York’a taşınan Azevedo, New York’ta üç yıl çalıştıktan sonra kısa sürede Brezilya’nın lider promosyon ajansı haline gelecek olan Rocha Azevedo’yu kurmak üzere São Paulo’ya geri döndü.

12 yıl boyunca ajansı çalışmalarıyla büyüten Azevedo, Arjantin, Şili ve Uruguay’da yeni ofisler açtı ve pekçok dalda toplam 500 ödül kazandı; altı defa yılın iletişim adamı seçildi.

Azevedo, 2006 yılında Brezilya pazarının büyük bir bölümünü elinde tutan NEOGAMA/BBH ajans ağına ortak olarak katılmak üzere aldığı daveti kabul ederek ortaklardan biri oldu.

AMPRO’nun (Brezilya Promosyonel Pazarlama Birliği) kurucusu ve ilk başkanı olan Azevedo, Cannes 2007’de Promosyon bölümünde jüri görevini yürütecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.