Gençler 2. Ulusal Kariyer Panayırı’nda şirketler ile buluştu

Türkiye’nin en gözde şirketleri ile iş arayan gençleri ve kariyerlerinde sıçrama...

21.04.2008 - 14:55 | MediaCat

Türkiye’nin en gözde şirketleri ile iş arayan gençleri ve kariyerlerinde sıçrama yapmak isteyen profesyonelleri buluşturan 2. Ulusal Kariyer Panayırı, 18 – 19 Nisan tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşti. Şirketlerin iş başvuruları kabul ettiği etkinlikte ünlü isimlerin verdiği seminerler büyük ilgi gördü. Panayır alanına kurulan simülasyon araçları ise gençlere keyifli dakikalar yaşattı.

 

PERYÖN ( Türkiye Personel Yönetimi Derneği ) ve İşte İnsan ortaklığında, Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ve 100’e yakın firmanın katıldığı 2. Ulusal Kariyer Panayırı’nda katılımcılar, şirketlere hem iş ve staj başvurusu yaptı, hem de kurumların adaylardan beklentilerini birinci elden öğrenip eksik yönlerini tespit etme şansı yakaladı. Katılımcılar etkinlikte hayalini kurdukları şirketlerin yöneticilerinden iş yaşamına dair önemli bilgiler de aldı.

 

Etkinlik kapsamında iki gün boyunca “ CV Yazım Teknikleri ve En İyi İş Bulma Yöntemleri, Şirketlere Nasıl Ulaşırsınız ve En İyi İş Arama Teknikleri, Medyada Kariyer Yolları, Bilgi Teknolojilerinde Kariyer Yolları, Bankacılıkta Kariyer Yolları, Başarılı İş Görüşmesinin Püf Noktaları, Yurt Dışı İş Olanakları ” gibi pek çok konuda seminerler düzenlendi. Panayırda ayrıca alternatif Kariyer bölümünde birinci gün Nasuh Mahruki, ikinci gün ise Mustafa Altıoklar gençler ile bir araya geldi.

 

Binlerce kişinin ziyaret ettiği 2. Ulusal Kariyer Panayırı’nda konuşmacılara, sponsorlara ve katılımcı firmalara PERYÖN tarafından teşekkür plaketleri verildi.

 
 
 
Bilgi için:
İletişim Atölyesi – Zübeyde Turgut
Tel: (216) 372 60 30 – 0 533 953 78 57

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.