Genç yaratıcılar için sponsor aranıyor

Genç Yaratıcılar Yarışmasında dereceye girenler Milliyet'in sponsorluğunda Cannes Reklam Yarışması'na gidecek. Şimdiye kadar Beko, Coca-Cola, Efes Pilsen ve e-Kolay'ın sponsor olduğu proje için,görüşmeler devam ediyor.

05.05.2003 - 00:00 | MediaCat

Genç Yaratıcılar Yarışması basın kategorisinde dereceye girenler ve siber kategorisi birincisi Milliyet’in sponsorluğunda Cannes Reklam Yarışması’na gidecek. Şimdiye kadar Beko, Coca-Cola, Efes Pilsen ve e-Kolay’ın sponsor olduğu proje için,görüşmeler devam ediyor.

Şimdiye kadar Beko, Coca-Cola, Efes Pilsen ve e-Kolay?ın sponsor olduğu proje için, ekibin Uluslararası Cannes Reklam Festivali?ne katılmaları için gerekli ücretlerin yatırılması ve diğer proje maliyetlerinin karşılanması amacıyla ihtiyaç duyulan destekler için görüşmeler devam ediyor.

Basın ve Siber kategorisinde birinci olan genç yaratıcılar 15 Haziran 2003 tarihindeki Cannes Genç Yaratıcılar Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.