Genç iletişimciler ödüllerini aldı

Aydın Doğan tarafından bu yıl 18'incisi düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması sonuçlandı. Türkiye'deki 27 üniversiteden 857 lisans öğrencisinin

19.01.2007 - 14:35 | MediaCat

Aydın Doğan tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması sonuçlandı. Türkiye’deki 27 üniversiteden 857 lisans öğrencisinin katıldığı yarışmada, 133 öğrenci toplam 160 ödülle başarı kürsüsüne çıktı.

Yazılı, Görsel, İşitsel, Reklam, Halkla İlişkiler ve İnternet Yayıncılığı dallarında düzenlenen yarışmada, en fazla ödülü 4 birincilik, 8 ikincilik ve 2 üçüncülükle Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi aldı.

Yarışmada dereceye girenler önceki gece Doğan TV Center’da düzenlenen törenle ödüllerini aldılar; birincilik kazanan iletişim fakültelerinin dekanlarına Aydın Doğan tarafından plaket verildi.

Sunuculuğunu Korhan Abay’ın yaptığı törende ödüller, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Aydın Doğan Vakfı Başkanı Aydın Doğan, Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ve Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin tarafından sahiplerine verildi.

Birincilere 600 YTL ve Petrol Ofisi’nden kalem, ikincilere Ray Sigorta’dan 1 yıllık sağlık sigortası, üçüncü olanlara Doğan Kitap’tan kitaplar verildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.