Genç Aslanların Cannes Lions gözlemleri

Young Lions Türkiye'de elde ettikleri dereceyle Cannes Lions'a katılma hakkı kazanan genç yarışmacılar deneyimlerini paylaşıyor.

24.06.2019 - 17:38 | Gönül Hadımlı

Cannes Lions'tan Türkiye’ye 1 ödül daha

Bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin Türkiye temsilciliğini üstlenen MediaCat, Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Reklamcılık Vakfı işbirliğinde, Akmerkez ve Getty Images desteğiyle gerçekleştirilen Young Lions’ın Türkiye ayağında Film kategorisinde Ege Samur ve Ataberk Akalın, PR kategorisinde Nihan Üngör ve Burak Sarıca, Medya kategorisinde Ayşenaz Demirkol ve Elif Mıhçıyazgın ve Dijital kategorisinde Anıl Darınç ve Gözde Keleş işleriyle Cannes’da yarışmaya hak kazanan isimler olmuştu.

Her ne kadar bu yıl Young Lions yarışmasında Türkiye’den kazanan olmasa da, ekipler değerli kazanımlar elde ederek yurda döndü. Film kategorisinden Ege Samur ve Ataberk Akalın ve PR kategorisinden Nihan Üngör ve Burak Sarıca Young Lions deneyimlerini anlatırken, önümüzdeki yıllarda da aynı kategoride yeteneklerini sergileyeceklere önerilerde bulunuyor.

Video: Mehmet Aras

Video: Mehmet Aras

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.