Gemport’ta yeni genel müdür

İş Bankası Grubu şirketlerinden Gemport, yeni genel müdürü ile global ekonomik krize rağmen yatırımlarını ertelemeden...

05.05.2009 - 15:53 | MediaCat

İş Bankası Grubu şirketlerinden Gemport’ta Genel Müdürlüğe İsmail Hakkı Tas getirildi. Çağdaş bir konteynır ve Ro-Ro terminali olarak Gemlik Körfezi’nin lider işletmecisi Gemport, yeni genel müdürü ile global ekonomik krize rağmen yatırımlarını ertelemeden, müşterilerine her türlü desteği sağlamaya devam edecek.

Türkiye’nin ilk özel sektör limanı Gemport’un yeni Genel Müdürü İsmail Hakkı Tas oldu. Deniz Harp Okulu Elektronik Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu İsmail Hakkı Tas, İstanbul Üniversitesi’nde tamamladığı “finans” konulu yüksek lisansının ardından, yurtdışında da “hatlı taşımacılık” konusunda eğitim aldı.

Meslek hayatına 1992 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda başlayan Tas, 1995–2004 yılları arasında özel ve kamu ortaklı çeşitli denizcilik şirketlerinde yöneticilik yaptı. Farklı sektörlerde de görev alan ve 2004 yılından itibaren limancılık sektöründe çalışmaya başlayan Tas, Ağustos 2007’de Gemport’ta Liman İşletme Direktörü olarak göreve başladı. İsmail Hakkı Tas, 1 Mayıs 2009 tarihi itibarıyla Gemport Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.