MediaCat

Geleceğin Başarılı Yöneticileri Eğitişim’den Geçiyor

Eğitişim Kariyer Enstitüsü, düzenlediği sertifika programları, workshoplar, kariyer koçluğu ve işe yerleştirme programları ile iş dünyası

Geleceğin Başarılı Yöneticileri Eğitişim’den Geçiyor

Eğitişim Kariyer Enstitüsü, düzenlediği sertifika programları, workshoplar, kariyer koçluğu ve işe yerleştirme programları ile iş dünyası ile akademik dünya arasında köprü oluyor.

Eğitişim Kariyer Enstitüsü, öğrencilerin iş hayatına geçişlerini kolaylaştırmak ve kariyerinin başında olan yönetici adaylarına kariyerlerini planlamada ışık tutmak hedefiyle 2001 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu yana sertifika programları, konferanslar, zirveler, bireysel-kurumsal danışmanlık, kişisel kariyer koçluğu ve işe yerleştirme hizmetleri ile genç yeteneklere kendilerini geliştirme fırsatları sunan Eğitişim, 2006 yılından beri kurumsal firmaların ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları da sunuyor. İnsan Kaynakları, Pazarlama, Satış, Finans, İletişim, Yönetim gibi alanlarda özel olarak geliştirilen bu eğitimlerde iş dünyasının önde gelen isimleri katılımcılarla bir araya geliyor.

Genç ve dinamik bir ekipten oluşan Eğitişim, 4000 yıla eşdeğer oranda iş tecrübesi ve iş dünyasının trendlerini belirlemedeki yeteneğiyle dikkat çekiyor.

“İşe Yerleştirme Programı” ile Doğru İşe Doğru İnsan

Eğitişim Kariyer Enstitüsü, son olarak ‘İşe Yerleştirme Programı’ (Youth Headhunting) adını verdiği ve yetkinlik seviyesi yüksek genç beyinleri, uygun firmalar ile buluşturmayı amaçladığı yeni bir hizmeti hayata geçiriyor. “İşe Yerleştirme Programı” ile, “doğru işe doğru insan” felsefesinden hareketle, iyi yetişmiş, bilinç ve farkındalık düzeyi yüksek yeni mezunlar veya 1-5 yıl deneyime sahip gençler büyük şirketlerdeki uygun pozisyonlara yerleştirilmesi amaçlanıyor. Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün düzenlediği herhangi bir eğitime katılan herkesin faydalanabileceği bu hizmet ile her yıl ortalama 200-250 gencin istihdamı hedefleniyor.

Kişisel Kariyer Koçluğu
Eğitişim Kariyer Enstitüsü, aynı zamanda kişilerin hedeflediklerine ulaşabilmelerine yönelik koçluk yaparak, yol haritası ve eylem planı oluşturmalarına profesyonel destek sağlıyor. Tamamen kişinin özelinde oluşturularak, gizlilik ve etik değerler çerçevesinde ilerleyen program, ilk kez iş yaşamına atılacak kişilere olduğu kadar uzun yıllar belli bir iş alanında tecrübe edindikten sonra farklı bir alanda kariyer yapmak isteyen kişileri de hedefliyor.

Bilgi için:

BG İletişim / Aslı Kayaturan

asli@bgiletisim.com / 0212 327 10 41

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.