Geleceği düşünen markalar yeşilmarkalar.com’da

Sürdürülebilir gelecek için, dünyanın kaynaklarını daha az tüketerek, üreten, çalışan, kazanan ve dolayısı ile kazandıran markalar artık yeşilmarkalar.com'da buluşuyor.

27.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Yeşilmarkalar.com ‘’Tüketiciyim ama gezegenimi tüketmiyorum ‘’ sloganı ile yola çıktı. Odak Kurumsal, Türk tüketicilerin sürdürülebilir ürüne olan ilgi ve bilgilerini geliştirmek amacıyla yesilmarkalar.com’u hayata geçirdi.

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir ürün/hizmet sanal fuarı olan yesilmarkalar.com, Odak tarafından sosyal sorumluluk çerçevesinde kurulan bilgilendirme ve bilinçlendirme sitesi olarak faaliyet gösteriyor ve satış yapılmıyor. Unilever, Toyota, Schneider, Profilo, Starbucks, Rehau gibi güçlü kurumların sürdürülebilir ve yeşil  ürün ve/veya hizmetleri paylaşılıyor.

Yeşil ürün ve hizmet tüketim araştırma sonuçlarından yola çıkan site güçlü kurumların ürettiği sürdürülebilir ve yeşil  ürün ve/veya hizmetlerle ilgili tüketicilerin doğru şekilde bilgilendirilmesini sağlamayı ve yeşil ürün ve/veya hizmete olan ilgiyi artırmayı amaçlıyor.